Doświadczenie

Firma Wardyński Okna i Drzwi z Bielska-Białej istnieje od 2002 roku i od tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie stolarki okiennej, tworząc dla swoich Klientów kompletną ofertę zawierającą asortyment o najwyższej jakości produktów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach okna PCV powinny posiadać wysokie walory użytkowe, dawać komfort użytkownikom, a także odpowiadać najsurowszym wymaganiom – pod kątem jakości, estetyki wykonania, ochrony i oszczędności.

Nasze podejście

Zapewniamy bezpłatne pomiary i fachowe doradztwo techniczne. Nie pozostawiamy Klientów samych z wyborem, bo jesteśmy świadomi, że drzwi, okna i rolety muszą być dobrane idealnie, by służyły przez wiele lat. Zapewniamy również profesjonalny montaż oraz usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne. Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa sprawiają, że wielu Klientów naszej bielskiej firmy zostało poleconych przez innych. Obsługujemy zarówno rynek detaliczny, jak też firmy budowlane, posiadając w ofercie dużą liczbę zróżnicowanych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Eurocolor

PROWADZIMY SALON PRODUCENTA EUROCOLOR wprowadzając do swojej oferty produkty o najwyższym standardzie europejskim. Okna i drzwi Eurocolor to rozwiązania o wysokiej jakości wykonania, gwarancji bezpieczeństwa i komfortu obsługi na długie lata. To nowoczesny design i harmonia kształtu dopasowane do współczesnych trendów związanych z racjonalnym gospodarowaniem energią mających na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji.

Oferta Eurocolor to efekt 20 lat doświadczeń, które zaowocowały połączeniem wyjątkowych technologii.

Montaż okien PCV

Firma Wardyński Okna i Drzwi zajmuje się montażem okien PCV w Bielsku-Białej i okolicach już od 2002 roku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie wiążą się z wyborem okien, ich konserwacją i wymianą